Tarne ja tagastamine

Lisage soovitud tooted ostukorvi. Veenduge, et toodete suurused jms vastavad Teie valitule. Korvis saate kauba koguseid muuta, samuti vajadusel kaupa eemaldada (vajutades nuppu „eemalda see toode“). Kui olete ostukorvis koguse muudatusi teinud, siis vajutage nuppu „Uuenda ostukorvi“. Kui soovite poes ostmist jätkata, siis vajutage nuppu „Jätka ostmist“. Tellimuse vormistamiseks vajutage ostukorvis lingile „Maksmaˮ. Tellimuse lehel sisestage oma kontaktandmed ning valige sobiv Omniva pakiautomaadi asukoht ja kauba eest tasumise viis. Kontrollige üle oma andmed ja tellimuse sisu ning vajutage nuppu “Esita tellimus”. “Esita tellimus” nupp kinnitab tellimuse andmed ning suunab teid edasi Internetipanga lehele kus saate tellimuse eest tasuda. Kui olete tellimuse eest maksnud, saadame teie e-mailile kinnituse koos tellimuse sisuga. Diil24.ee lehel tehtud tellimusi käsitleme tööpäevadel E-R 9.00-17.00.  Kui Te esitate tellimuse reedel pärast kella 16.00, vormistame selle järgneval esmaspäeval.

Müügitingimused

Diil24.ee võtab vastu makseid Eurodes. Diil24.ee toetab makseid läbi kõikide Eesti pankade ja lisaks krediitkaarte.

Tarne

Tooteid müüakse ja tarnitakse ainult Eestisse. Toode saadetakse peale makse laekumist kliendi addressile või kliendile kõige lähimasse postkontorisse. Standard tarneaeg on 15-23 päeva. Kauba tarne võib võtta kuni 40 tööpäeva mõne toote puhul. Tarneteenust osutav firma varieerub vastavalt tootest.

Tagastamine

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kauba tagastamise kulud kannab ostja. Tagastada tuleb toode Kellele: Tenora OÜ Tagastuspunkt: Tartumaa, Hariduse 1-2, 61601, Nõo. Telefon: +372 55922232 Enne tagastamist palun saata email : info@diil24.ee, et leppida kokku kõikides tingimustes.