Ettevõtetele

HULGIMÜÜK 

Kui soovid osta tooteid suuremates kogustes, on meil võimalik teha Sulle parem hind. Hinnapakkumise saamiseks võta palun meiega ühendust info@diil24.ee, täpsustades soovitud toode ning kogus ja kättesaamisviis.

MUU KOOSTÖÖ: 

Tenora OÜ on mitmeid aastaid tegutsenud ettevõte, kelle kliendibaas on igapäevaselt kasvav. Diil24.ee kaudu sooritab täna päevaga oste ca 200-300 unikaalset klienti kuus ning see number on pidevalt suurenev.

Kui Sul on olemas toode või teenus, mida sooviksid meie klientidele pakkuda ning sellega oma kliendibaasi kasvatada, anna meile sellest teada. Oleme alati valmis Sind aitama!

Tööotsijale

Hea tööotsija! 

Pakume Sulle tulemustasul põhinevat võimalust ennast arendada ning saada uusi kogemusi järgnevates valdkondades:

    1. Uute tarnijate leidmine Euroopast.

Sobid seda tegema, kui omad eelnevat kogemust uute tarnijate leidmisel ning usud, et võiksid meie tootevalikusse tuua uusi huvitavaid tooteid. Töö eeldab tarnijatega suhtlemist, mistõttu on vajalik heal tasemel inglise keele oskus.

     2. Uute koostööpartnerite leidmine Eestist. 

Töö hõlmab pakkumiste koostamist ning saatmist Eesti ettevõtetele, kes võiksid olla meie poolt pakutavatest toodetest huvitatud. Samuti ettevõtetele, kelle tooteid/teenuseid ise müüa sooviksime. Eeldab suurepärast eneseväljendusoskust nii kõnes kui kirjas.